Ana içeriğe atla

Enfant Sauvage - Petrichor

Bugün keşif sahnesinin konuğu elektronik müzik ikilisi The Blaze'den tanıdğımız Guillaume Alric'in solo projesi Enfant Sauvage. 

Projenin detaylarını Alric'ten dinleyelim:

"Enfant Sauvage ile çok iyi bildiğim bir dünyanın parçasını üç klip, bir albüm ve fotoğraflarla göstermek istedim. Yüzler ve yerler, sesler ve sözler aracılığıyla, vahşi doğada bir gencin masum coşkusuyla yaşadığım bir dönemin hikayesini anlatmak istedim. Doğası bozulmamış bir kırsalda büyüdüm. Okulun ilk günlerinden beri aynı insanlarla büyüdüm, sevdim, ağladım, yarattım ve paylaştım çünkü kilometrelerce ötede sadece biz vardık.

Enfant Sauvage sadece sanatsal bir ifadenin kanalize edilebileceği en derin duygularımı ehlileştirmeye çalışan, gençliğime bir aşk mektubu gibi, şimdiye kadar yaratma fırsatı bulduğum en samimi proje. Benden bahsediyor, ama aynı zamanda bu yerlerde yolumu kesenlerden ve beni bugün olduğum yetişkin yapanlardan bahsediyor."

Kasım ayında yayınlanan 11 şarkılık Petrichor albümünden, kısa film tadında harika görüntülerle bir üçleme şeklinde kurgulanan Time to Fall, Silent Love ve Force Field şarkılarının enfes video klipleriyle Alric'e kulak verelim:

 
 

Yorumlar